Değerlendirmeler

Değerlendirmeler” te bir düşünce

 1. Ahmet Çakıl diyor ki:

  Evimizin bahçe kapısından bahçeye fare girdiğini gördükten sonra hemen ilaçlama firması araması yaptım Antalya’nın en iyi 10 ilaçlama firmasından teklif isteyip en çabuk teklifi veren firmanın yaptığı ilaçlamaları okuyup Garanti ilaçlamayı seçtim 2 saat içerisinde gelip bahçedeki yuvaları bulup zehir attılar 3 gün sonra bahçede 6 adet fare bulduk. Hızlı ve kesin çözüm için teşekkür ederim.

 2. Aylin Sarsu diyor ki:

  Yorum yazmak için özellikle bir hafta kadar bekledim, ilaçlamadan sonra böcekleri hala görür müyüm diye. Benim problemim kalorifer böcekleriydi fakat her yerde geziyorlardı ilaçlamadan sonra bir tane bile canlı görmedim. Gerçekten çok memnun kaldım hem güler yüzlü hizmet hem de güvenilir. Eve gelen beyefendi bana sorun devam ederse tekrar gelip ücretsiz bitene kadar ilaçlama yapabileceklerini söyledi. Fiyat olarak çok uygun olmasının yanında çok memnun kaldım diğer konularda da. Kesinlikle öneriyorum

  (5/5)
 3. Esra diyor ki:

  Çok ilgili ve güler yüzlü bir firma işinin ve verdiği garantinin arkasında garanti ilaçlama ya çok teşekkür ederim

 4. Hanım diyor ki:

  Ben gayet memnun kaldım evimi ilaçlama yaptılar tizin ve temizliğe onem veren bir şirket herkeze tavsiye ederim. Problemi mi gayet güzel çözdüler.

 5. Nurhan Yaman diyor ki:

  Her gelişinizde tecrübenizi tekrar tekrar kanitladiniz..çok ama cok memnun kaldım.Antalyadaki en iyi en ilgili ve en GARANTI ilaçlama firmasi.kesinlikle öneriyorum.

  (5/5)
 6. Gürkan Kantarcı diyor ki:

  Yazlığımda yoğun bir haşere sorunum vardı tek seferde çözüldü güler yüzlü ve temiz çalışan firma . Çalışmalarından memnun kaldım . Teşekkür ederim

  • Garanti İlaçlama diyor ki:

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz Gürkan bey. Biz sizler için varız. Öncelikle değerlerimiz güzel hizmet ve problemi çözmektir. Sizlerle çalışmak bizim en büyük değerimizdir

 7. Sevilay Türk diyor ki:

  Benim için önce anlayışdır . Firma çalışanları kibar insanlar sağolsunlar , mevsimsel ilaclatamamızı düzenli olarak yaptırıyoruz . Yönetici olarak aidat toplarken sorun yaşıyoruz lakin para konusunda hiç baskıcı değiller anlayış gösteriyorlar . Garanti ilaçlama firmasıyla yıllardır çalışıyoruz haşere ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyoruz . Yaptıkları işten çok memnunuz . Teşekkür ederiz Garanti İlaçlama .

  • Garanti İlaçlama diyor ki:

   Güzel yorum ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz Sevilay hanım. Önceliğimiz hizmet ve sorunu çözmektir. Para son plandadır bizim için. İlginize teşekkür ederiz saygılarımızla

  • Garanti İlaçlama diyor ki:

   Bizim için değerli yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz Sevilay hanım. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti dir. İlginize teşekkürler eder sağlıklı günler dileriz.

 8. Grand Azizoğlu konutları diyor ki:

  Randevuya olan sadakat .. ilaçlama öncesi bilgilendirme … İlaçlama esnasında gösterilen özen .. uygulama sonrasındaki sonuç takibiniz ile .. toplam 14 daire olarak size 5 yıldızlı memnuniyetimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Grand Azizoğlu konutları adına..

  (5/5)
 9. Asiye Kalender diyor ki:

  Sitemizde bulunan fare ve hamamböceği sorununu çözebilen tek firma . Düzenli olarak ilaçlama ve Dezenfeksiyon yaptırıyorum . Herhangi bir problem yaşamadım . Çalışmalarından ötürü Garanti İlaçlama ekibine ve firmasına teşekkür ederim.

  (5/5)
  • Garanti İlaçlama diyor ki:

   Asiye hanım firmamız hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. İşimizi hakkıyla yapıp %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ilk hedefimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 10. Turan Hakkı Sezer diyor ki:

  Evimde pire problemim vardı . Şehir merkezine uzakta olmasına rağmen vermiş oldukları saat ve gününde gelip ilaçlama yaptılar . Sorunum çözüldü çok şükür . Özverili çalışmalarından dolayı Garanti İlaçlama Ekibine teşekkür ederim .

  (5/5)
  • Garanti İlaçlama diyor ki:

   Turan bey bizim için değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Firmamız olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutup probleminizi en kısa sürede çözmektir.firmamıza gösterdiğiniz seçim ve ilgi alakadar dolayı sizlere teşekkür eder sağlık günler dileriz.

 11. Mehmet yildirim diyor ki:

  Ben kızılarık mh sinde Oturuyom yoğun bir hasere sorunumuz vardı binamizin ortak alanını ilaclattik Garanti ilaclamaya tek seferde cozduler sorunu işlerinin arkasindalar 6 ay garanti veriyorlar kendilerine çok teşekkür ediyorum temiz ve titiz oldukları için

  (5/5)
 12. Çağlayan Bozkurt diyor ki:

  Spor salonumuzun dezenfeksiyon ve ilaçlama işlemlerini düzenli olarak Garanti İlaçlama firmasına yaptırıyorum . Firmayla çalıştığım günden bu yana gözüm arkada kalmıyor . İlaçlama için gerekli takipleri yapıp zamanı yaptırıyorum . Aylık düzenli olarak dezenfeksiyon yaptırıyorum . Diğerlerinden farklı dezenfeksiyon hizmeti veriyorlar buharlı bir sistemleri var . Söylemiş oldukları gibi daha kalıcı ve hijyenik oluyor . Emeklerinden ötürü Garanti İlaçlama Ailesine teşekkür eder , iyi çalışmalar dilerim .

  (5/5)

Yorumlar kapalıdır.