Antalya Fare İlaçlama

Antalya Fare İlaçlama

Antalya fare ilaçlama olarak bu konuda uzmanlaşmış ve sizlere en iyi hizmeti verecektir. Fareler, oldukça fazla mikrobiyoloji ve hastalık taşırlar. Fareler fazlasıyla bakteri taşıdığı için istenmeyen hastalıklarla insanlara bulaşabildiği için istenmeyen ve zararlı bir organizmadır. Fareler, çeşitli alanlarda kolayca seyahat edebilen ve her yerde onlardan kaçabilen kemirgenlerdir. İşyerlerine özellikle gıda ortamlarına girmeleri oldukça basittir. Fareler her türlü emtia ve besini yiyebildiği gibi çevreye de maddi zararlar veriyor. Çoğu şeyi kullanılamaz hale getirirler, mobilyaları kemirirler, çeşitli deliklerden geçebilirler. Eve giren fareler ortamı kullanılmaz hale getirir. Hasarı ortadan kaldırmak ve sanitasyon sağlamak için evin onarımı uzun zaman alır. Fareleri girdikleri ortamdan uzaklaştırmak oldukça zordur. Bundan dolayı Antalya fare ilaçlama firması olarak en etkili çözüm yolları ile yanınızdayız.

Fare İlaçlama Garantili Çözüm

Firmamız, kemirgen haşere kontrol hizmetleri sağlamakta ve kemirgen sorunlarına %100 çözüm garantisi vermektedir. En etkili ve kaliteli hizmet ile fare ilaçlama garantili çözüm sunmak için, ilaçları doğru şekilde kullanmak için, iyi eğitimli fare uzmanlarından oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede yaşam alanlarınızda, iş yerlerinizde ve mekânlarınızda bu sorunun sizleri rahatsız etmesini engelleyebiliriz. En önemli konu alan ve fare tipine göre kemirgen istasyonlarını doğru seçip doğru alana yerleştirmektir. Antalya fare ilaçlama hizmetinden faydalanarak garantili çözüme ulaşmış olursunuz. 

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır konusuna gelince, evinizde ve işyerinizde sizi farelerden uzak tutabiliriz. Firmamız, bir kemirgen kontrol firması olarak her zaman ön planda olduğundan, Antalya genelinde kemirgenlerin yok edilmesini sağlamak için özel hizmetler sunmaktadır. En son teknolojik ekipmanlar ve ilaçlar sayesinde en hızlı şekilde fare ilaçlaması yapılır.

 Fareleri her zaman evinizden ve iş yerinizden sağlığınıza zarar vermeyecek yöntemlerle uzaklaştırmak en büyük önceliğimizdir. Antalya fare ilaçlama firmamız ile doğrudan web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veya bu web sitesini fare kapanı hizmeti olarak bulabilirsiniz.

Fare İlacı Nasıl Temizlenir?

Fare ilacı sonrası temizlik için çamaşır suyu kullanılmaması tavsiye edilir. Böcek ilacı ağartıcı ile temas ederse, böcek ilacı havaya yükselecektir. Bu özellikle solunum problemlerine neden olabilir. Evde veya işyerinde hassas biri veya herhangi bir solunum problemi olan biri varsa, bu o kişi için ciddi bir problem olabilir. Fare ilaçlamasının ardından en iyi firma olarak bilinen Fare ilaçlama firması olarak, temizlik yaparken eldiven takılmasını öneriyoruz. Çünkü el ile ilacın doğrudan teması bazı sorunlara neden olabilir. Hala farelerden şikayet ediyorsanız firmamızla iletişim kurarak, haşere uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve bu sorundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Sıvı Fare İlaçlama Sonrası Temizlik

Sıvı püskürtme yönteminden zaten yararlandıysanız, fareye ilacı püskürttükten sonra nasıl temizleneceğini bilmek isteyebilirsiniz. İlaçlama sonrası ıslak yıkama pestisitlerin ortamdan uzaklaşmasına neden olacaktır. İmha sonrası firmamız sizlere detaylı bilgi vermektedir. Fare ilaçlama hizmetinizden sonra:

 • Kapı araları,
 • Dolaplar,
 • Diğer sabit yerlerin ve nesnelerin temizlenmesi önerilmez.

En iyi şirket, fare ilaçlamadan sonra size şunları söyleyecektir:

 • Kişisel eşyalar,
 • Halı,
 • Çocuk oyuncakları,
 • Koltuklar,
 • Yastık gibi malzemelerin temizlenmesini malzemeleri önerecektir.

Özellikle çocuk oyuncakları ve halılarının iyi temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde, ilaç çocuğunuz tarafından solunacak ve zararlı olacaktır.

En İyi Fare İlaçlama Yöntemleri

Antalya fare ilaçlama firması olarak en iyi fare ilaçlama yöntemleri sağlarız. Yakalanması zor olan fareleri bulmak için deneyimli bir ekip gerekir. Bizim gibi firmalar, farelerin kısa sürede ortamdan uzaklaştırılması ve bir daha geri gelmemesi için en iyi kemirgen kontrol yöntemlerini benimsemiştir. Farelerin evlerimizde ve iş yerlerimizde ne kadar zehir bırakacağını, bize ne kadar zarar vereceğini bile tahmin edemeyiz. Antalya fare ilaçlama firması olarak kaliteli ve profesyonel ekipler ile hizmette sınır tanımayız.

Fare İlaçlama Yöntemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fare ilaçlama yöntemini kullanmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Kemirgen kontrol firması seçerken bu alanda yetkinliğe sahip bir firma seçmelisiniz. İlaçlama hizmetleri denilince ilk akla gelen firma gerekli tüm sertifika ve belgelere sahip olan Antalya Böcek ve Haşere Kontrol firmasıdır. İlaçlama işlemine başlamadan önce bölgede ne tür fareler olduğunu tespit eden en iyi firmayız. 3 tip fare vardır:

 • Çatı fareleri
 • Ev fareleri
 • Kanalizasyon fareleri

Bu türlerden hangilerinin ve alandaki sayılarının tespitinden sonra müşteri için kemirgen kontrol fiyatı hesaplanır.

Fare İlaçlama Sonrası Nasıl Temizlik Yapılmalıdır?

Fare ilaçlama sonrasında uygulanması gereken yöntemler aşağıda sıralanmıştır:

 • Bulunduğu ortamın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte ilaçlama sonrası alan tekrar kullanılabilir ve evde yaklaşık 20 dakika sürer.
 • Farelere ilaçlama yapmadan önce evde herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur çünkü püskürtme şekli asla sıvı veya gaz püskürtme olmayacaktır. İlaçlama sonrası ortamın kapalı tutulmasına gerek yoktur.
 • Zehirlenmeyi önlemek için kemirgen istasyonunu yetkisiz kişilerce açmamaya dikkat edin.

Uzman ekibimiz, kalıcı çözümler sunmak için deneyimli yönetim ve servis personeline sahiptir. Antalya fare ilaçlama ekibi olarak Antalya’nın her bölgesinde kemirgen kontrol hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında konutlar, mekânlar, apartmanlar, ticari alanlar ve bahçeler yer almaktadır. Firma olarak ciddiyetle ve hızlı çalışıyoruz, müşterilerimizi haşerelerden kurtarıyoruz.