Antalya Ev İlaçlama

Antalya ev ilaçlama hizmetleri günümüzde en çok püskürtme metodu kullanılarak haşere ilaçlama yapılan yaygın bir hizmettir. Belirli bir alanı dezenfekte etmek veya zararlı canlıları ortadan kaldırmak için belirli maddelerin kullanılmasından oluşur. İlaçlamaya başvurmak için evinizde, işyerinizde veya arsanızda haşere olmasına gerek yoktur, tamamı ile önlem amaçlı Antalya ev ilaçlama hizmetlerinden faydalanarak ve alanında uzman kadrosu ile yılda en az iki kez yapmanızı tavsiye eder.

Böcek İlaçlama Antalya

İlaçlama için en uygun yılın kesin tarihi yoktur. Ancak evinizde aşağıdaki durumlardan herhangi birini gözlemlerseniz, kuşkusuz böcek ilaçlama Antalya ile dezenfekte etmeniz gerektiğinin bir işareti olacaktır; Evinizde veya iş yerinizde böcek sayısının arttığını görüyorsanız. Ardışık üç günden daha kısa bir sürede evinizde gün boyunca iki veya daha fazla böcek bulursanız, dezenfekte etmeniz gerektiğinin açık bir işaretidir. Bir işletmeniz varsa, kanunen sürekli ilaçlamanız gerekir.

Bazı bitkilerin yapraklarında, gövdelerinde veya meyvelerinde ısırıklardan dolayı zarar gördüğünü veya iyice solduğunu fark ederseniz. Bu durumda acele etmeniz gerekecektir çünkü tarlalardaki haşereler zararlıdır ve çabuk çoğalırlar.

Yağışlı mevsimde iseniz özellikle ev, oda ve işyerlerinde ilaçlama yapmalısınız çünkü ortamın nemi böceklerin üremesini kolaylaştırmaktadır. Eğer bir araziniz varsa ekimden önce, dövdükten sonra ve son olarak hasada başlamadan önce önleyici hizmetleri Antalya ev ilaçlama hizmetlerinden faydalanarak yapmalısınız.

Antalya-Ev-Ilaclama

 

Antalya İlaçlama Firmaları

Antalya ev ilaçlama düzenli olarak haşere ilaçlama hizmeti sunar. Ancak bahsettiğimiz gibi, evde bir püskürtücüye sahip olmak kötü bir fikir değildir, çünkü bu cihazlarla püskürtme yapmak çok basit olduğundan, kendiniz yapmak için ambalajın üzerindeki talimatları veya bu bağlantıdaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

İlaçlama hem kırsalda hem de şehirde haşere kontrolü için gerekli bir faaliyettir. Ayrıca özellikle gıda sektöründe çalışıyorsanız evinizde ve işyerinizde hijyen koşullarının korunmasına yardımcı olur. Aynı şekilde, Antalya ilaçlama firmaları hastalığa neden olan bakteri ve böceklerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir ortam oluşturmanıza yardım edecektir.

 

İlaçlamadan Önce ve Sonra Ne Yapmalıyım?

Bir haşere ile sorun yaşadığımızda ve ilaçlama yapmak için bir profesyonelin varlığı gerektiğinde, işin %100’ünün ona bağlı olduğunu düşünmemeliyiz. İçin en iyi sonucu garanti etmek için, ilaçlamadan sonra yapabilecek bir dizi kurallar vardır.

İlaçlamadan önce:

 • İlaçlamayı gerçekleştirecek kişi gelmeden önce bazı adımların atılmasında fayda vardır:
 • Tüm pencereleri ve kapıları kapatın
 • Elektrikli ekipmanı, özellikle klima ve fanları kapatın
 • Zararlı canlının daha fazla faaliyet gösterdiğini gözlemlediğimiz alanları temizleyin. Bu sayede uzman, ilacı iyice uygulayabilir ve canlıyı kıstırmak için yuvalara ulaşabilir.
 • Yiyecekleri plastik torbalar, masa örtüleri ile saklayın veya örtün.
 • İlaçlamayı tüm çevrelerde yapabilmek için, mümkünse mobilyaları duvarlardan yaklaşık 30 cm ayırın.

 İlaçlamadan sonra:

 • Kalış, uzmanın tavsiyesine bağlı olarak 2 saatten 4 saate kadar ev kapatılmalıdır.
 • Eve tekrar girmeden önce, iyi havalandırılması için pencereleri birkaç saat açın.
 • İlaçlama yapıldıktan en az 24 saat sonra odayı temizleyin, daha önce asla bunu yapmayın.

 

Antalya Ev İlaçlama Firmaları

Antalya ev ilaçlama firmaları ile temiz ve dezenfekte edilmiş bir alana sahip olmanın yanı sıra, çeşitli davetsiz misafirlerden kurtulacağınız için evimizde veya ofisimizde ilaçlama yapmak önemlidir.

Zararlı böcekler ve kemirgenler tüm faaliyetleri ile evin her yerinde mevcuttur, bunların çoğunun vericileri olan bulaşıcı hastalıklar, örneğin çocuk felci, grip, tifüs, kuduz, döküntü, cilt tahrişi, sarı humma gibi birçok hastalığa neden olurlar. Bunların önlenmesinde etkilidir.

Zararlı canlılar sadece bir sağlık tehlikesi değildir; Sıtma, dang humması, şistozomiyaz gibi hastalıkları bulaştırabildikleri için insanlara zararlı olabilecek başka mikroskobik organizmaları da içerir.

Avantajlar;

 • Evinizde veya ofisinizde daha iyi sıhhi koşulları garanti edersiniz.
 • Hastalık veya salgın hastalık riskini azaltırsınız.
 • Zararlı canlıların ve zararlı organizmaların kontrolünü sağlarsınız.
 • Yaşam veya çalışma alanlarında dezenfeksiyon sağlarsınız.
 • Bulaşıcı hastalık ve salgın hastalık riskini %96 azaltırsınız.
 • Ticari böcek öldürücülerin kullanımından kaynaklanan kazaları ve zehirlenmeleri önlersiniz.
 • Evinizdeki tüm alanların keyfini çıkarabilirsiniz: banyo, bahçe ve terastan gelen rahatsız edici ısırıklardan korkmadan rahatça hareket edersiniz.
 • Kilerinizde bulunan yiyeceklerin bozulmasının önüne geçersiniz.
 • İlaç satın alırken, mobilyalara veya duvarlara verilen zararlardan ve kirlenmiş gıdaların kurtarılmasından tasarruf edersiniz.

İlaçlamayı kendi başınıza yaptığınızda, bu görevi kendimiz yerine getirmek için ilgili ekipman ve malzemelere ve sertifikalara sahip olmamız gerekir. İster eviniz ister ofisiniz için periyodik olarak ilaçlama yapmak için Antalya ev ilaçlama firmalarını tercih edebilirisiniz. Hayati önem taşıyan bu hizmet ile çalışmak veya yaşamak için tamamen sterilize edilmiş bir ortam oluşturulur ve hastalığa neden olan tüm organizmalardan arındırılır.

 

Böcek İlaçlama

Artık böcek ilaçlama ile evinizi dezenfekte etmenin önemini ve faydalarını bildiğinize göre, eviniz veya ofisiniz için büyük önem taşıyan bu görevi yapmaktan çekinmeyin, çünkü sadece herhangi bir hastalığı önlemekle kalmayacak, aynı zamanda bulunduğunuz alanın dezenfekte edilmesini de sağlamış olacaksınız.

Sizleri evinizde veya ofisinizde etkili bir ilaçlama gerçekleştirmek ve enfeksiyonsuz bir ortama sahip olmak için gerekli tüm araçları görebileceğiniz, fiyat teklifi alabileceğiniz ve satın alabileceğiniz Antalya ev ilaçlama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.