Pire ilaçlama oldukça profesyonel şekilde tamamlanması gereken işlemlerdir. Pireler, diğer istilacı böceklerden çok daha riskli canlılardır. Ev ya da iç mekanlarda bir haftadan kısa sürede on katı sayıya ulaşabilecek kadar hızlı üremektedir. Bundan dolayı evde pireleri tespit ettiğinizde, sorunun büyümemesi ve erkenden duruma müdahale etmek için Pire ilaçlama şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Pirelerin evden uzaklaştırılması için hem ev sahibinin hem de ekiplerimizin doğru yöntemleri beraber kullanması gerekmektedir.

En uygun Pire ilaçlama fiyatları

 için hemen arayın!

Pire ilaçlama firması seçerken bölgeye göre araştırma yapmak gerekmez. Firmamız, Antalya’nın her yerine hizmet vermektedir. Pire ilaçlaması yaparken:

  • Pire ilaçlaması yapmadan önce ekiplerimiz ev içindeki pire istilasını analiz etmektedir.
  • Böcek ve haşere ilaçlaması uzmanlarımız, evin durumuna uygun olarak en doğru yöntemleri tespit edecek ve en kısa sürede pire sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.
  • Ancak pire ilaçlanan evde evcil hayvan yaşıyorsa, ilk olarak veterinerinize danışmanız ve pire için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Evcil hayvan üzerinde yaşayamayacak duruma gelen pirelerin yok edilmesi çok daha kolay olacaktır.
  • Ev içerisindeki tüm tekstil ürünlerinin en az 60 derecede yıkanması gerekmektedir. Halıların her gün elektrik süpürgesi ile temizlenmesi önemlidir.
  • İlaçlama yapılırken mutfakta özellikle besin ürünlerini bırakmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçlama işleminden önce ve sonra gerekli bilgilendirmeyi uzman ekiplerimiz yapacaktır.