Garanti İlaçlama & Dezenfeksiyon Karasinek

Fare ilaçlama firması olarak sektörde yıllardır hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize kısa sürede çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. İlaç firmamız sektörde yıllardır başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında profesyonel personellerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Sektörde bu alanda hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Fakat kullandıkları ilaçlar ve personellerin tecrübesi oldukça önemlidir. Fare ile mücadele oldukça zordur. Özellikle insan sağlığını ciddi anlamda tehdit etmektedir. Bu sebeple ilaçlama tecrübeli ve sertifika sahibi firmalar ile yapılmalıdır. Bir firma seçerken bu unsurları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Siz değerli müşterilerimize sektörde en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. İnsan sağlığını tehdit eden fare türleri için kısa sürede çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

 

Sektörde verdiğimiz üstün kaliteli hizmetlerimiz ile en iyi fare ilaçlama firması olarak tanınmaktayız. Sağlığınızı riske atmadan %100 güvenilir hizmet sunuyoruz. Bu aşanda yeterlilik belgesi olmayan firmaları tercih etmemeniz gerekir. Çünkü fare ile mücadele yalnızca tecrübeli firmalar tarafından yapılan bir işlemdir. Tüm böcek ilaçlama ve fare ilaçlama için bizleri tercih edebilirsiniz.

Türkiye de sağlık kuruluşlarından onaylı ilaçlar ile ortamın dezenfekte olmasını sağlıyoruz. Fare ilaçlama konusunda Biyosidal ürün uygulama belgesine sahip bir firmayız. Firmamız mühendisler ve teknikerler ile sizlere hizmet sunmaktadır. Size en yakın ilaçlama firması olarak hizmet sunuyoruz. Dünya sağlık kuruluşlarının onayladığı şekilde hizmet sunmaktayız. Bu sebeple Türkiye’de en çok tercih edilen fare ilaçlama firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm fare türleri için ilaçlama yapan firmamızı tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Fare ilaçlama servisi veya fare ilaçlama şirketi seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ?

Fare ilaçlaması servisleri. Fareler için ilaçlama şirketi arama sonuçlarında hep üst sıralardayız, bunun sebeplerini sıralamak gerekirse ;  İstanbul Kimya ilaçlama nın artık İstanbul’da fareler için ilaçlama konusunda bir marka olması, firmalar tarafından tanınır olması ve elbette işini iyi yapmasıdır. Fare denince biz akla geliyoruz.

Evde Fare Belirtileri

-Çizilme Sesleri: Bu kemirgenler sessiz değildir, bu nedenle duvarlar arasında ve döşeme tahtalarının altında koşuştururken ısrarcı tırmalama veya vurma seslerini dinleyin.

-Isırık İzleri: Fareler, dişlerini keskin tutmak için karton ve diğer ambalajları kemirirler. Mobilyalara, zeminlere veya süpürgeliklere ve ayrıca zarar görmüş ambalajlara zarar verebilecekleri küçük talaş yığınlarına dikkat edin. Telleri kemirerek kendilerini odunla da sınırlamazlar, bu yüzden ev yangınlarından kaçınmak için yok etme şarttır.

-Yağ İşaretleri: Fareler duvarlara, zemine ve süpürgeliklere sürtündükçe yağlı kürkleri sayesinde yağ izleri bırakabilir. Deliklerin veya köşelerin etrafında koyu lekeler olup olmadığını kontrol edin.

-İzler: Zemine hafif un veya talk pudrası serpip ertesi gün izleri kontrol ederek yeni izlere dikkat edin.

-İdrar: Farelerin mesaneleri zayıftır, sık sık idrara çıkarak, izler bırakmalarına sebep olur. Ve özellikle dolaplarda ve çatı katlarında arkalarında fark edilebilen güçlü bir amonyak benzeri koku bırakmalarına neden olur. Ağır istila sırasında vücut yağı ve kirle birlikte idrar 4 cm yüksekliğe ve 1 cm genişliğe kadar küçük tepecikler oluşturabilir. Bir istila ile uğraşıldıktan sonra bile koku kalıcı olabilir, bu nedenle sorunu çözmek önemlidir.

-Yuvalar: Fareler, genellikle çatı katlarında, asma tavanlarda, boşluk duvarlarında, döşeme tahtalarının altında, buzdolaplarının arkasında ve havalandırma dolaplarında bulunan kolay parçalanabilen malzemelerden yuvalar yapar.

Herhangi bir fare belirtisi fark ederseniz, evinize daha fazla zarar vermekten ve hastalıkların yayılma riskinden kaçınmak için profesyonel fare kontrolüne başvurmalısınız.

 

İstilalarda yaygın olarak bulunan iki ana fare türü vardır. Yaklaşık 5 cm uzunluğunda ve açık kahverengi olan daha büyük, uzun kuyruklu tarla faresi (Apodemus sylvaticus) ve daha küçük kahverengi / gri ev faresi (Mus domesticus).

Fareler çok küçük olmalarına rağmen yiyecek avlarında geniş alanlarda dolaşırlar ve hızlı hareket ederler. Sıkışık dar boşluklardan geçebilir ve dikey duvarlara tırmanabilirler.

Fareler ayrıca salmonella ve leptospirosis gibi hastalıklar da taşır, bu nedenle sorunu hızlı bir şekilde kontrol etmek önemlidir.

Garanti İlaçlama & Dezenfeksiyon teknisyenleri Antalya’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir ve farelerin çıkarılması konusunda iyi eğitimlidir.