Antalya İlaçlama Hizmetlerimiz

Antalya Böcek İlaçlama firmamız ilçede yaşanan her türlü böcek türü ile ilaçlama hizmeti vermektedir. Verilen hizmetler Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine uygundur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığını tehlikeye atmayan kimyasallar kullanılmaktadır.

Ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, otel ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, hamamböceği ilaçlama, sinek ilaçlama gibi hizmetleri veren firmamız ile irtibata geçmeniz durumunda tüm haşere sorununuz ortadan kalkar.

Ev İlaçlama

İnsanlar için evler birincil yaşam alanlarıdır. Ev ortamının temiz ve hijyen olması için evlerde yaşanan haşere ve böceklerden kurtulmak gerekmektedir.

Evde böcekler ile yaşamak insanları fazlası ile rahatsız eder. Ev ortamları böceklerin çoğalıp yaşamaları için uygun alanlardır. Besinlere çok kolay ulaşırlar. Hızlı bir şekilde çoğalarak hızlı bir şekilde alana yayılırlar.

Gezindikleri her yere mikrop ve bakteri bulaştıran böceklerden ilaçlama hizmeti alarak kurtulmak mümkündür. Uygun fiyatlar ile ev ilaçlama hizmetini Antalya Böcek ilaçlama firması ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

Kullanılan kimyasalların insan sağlığına zararı olmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kaliteli ilaçlar kullanılmaktadır.

İş Yeri İlaçlama

İş yerlerinde haşerelerin görülmesi hem çalışanların sağlığını tehdit etmekte hem de firmanın itibarına zarar vermektedir. Müşterilerin iş yerlerinde böcekler ile karşılaşmaları hoş olmaz.

Böcekler insan sağlığını tehdit ederek tifo, tifüs, veba gibi salgın hastalıklara neden olabilirler. Kemirgenler eşyaları kemirerek maddi kayıplara yaşanmasına yol açarlar.

Firmaya olan güven sarsılabilir. Bu nedenle mutlaka zaman kaybetmeden ilaçlama firmasından profesyonel yardım almak gerekmektedir. Kullanılan kimyasallar insan sağlığına zarar vermeyen Biyosidal ürünlerdir.

Verilecek ilaçlama hizmeti için öncelikle iş yerinde ön çalışma yapılır. Böcek türü ve yoğunluğu belirlenir. Kullanılması gereken ilaçlar belirlenir. Böcek türü ve iş yerine göre uygulanacak yöntemler farklılık gösterir.

Otel İlaçlama

Oteller konaklama hizmeti veren iş yerleridir. Bu nedenle otellerin temiz, konforlu olması gerekmektedir. Yaz kış demeden aralıksız hizmet veren otellerin periyodik olarak ilaçlanması önemlidir.

Otellerde müşteriler tarafından böceklerin görülmesi ve ortamın temiz olmaması iş yerinin prestiji açısından hoş olmaz. Bu durum maddi kayıplara neden olur. Hiç kimse böyle bir ortamda konaklamak istemez.

Oteller, zorunlu olarak belli aralıklar ile ilaçlanmalıdır. Antalya Böcek ilaçlama şirketi %100 garantili olarak böcekler ile mücadele etmektedir.

Modern cihazlar ve en modern yöntemler ile kısa sürede insanlara zarar vermeden ilaçlama hizmetini yerine getirmektedir. Böceklerin vermiş oldukları maddi kayıplar göz önüne alındığında bu hizmetin fiyatının ne kadar uygun olduğu da görülmektedir.

Pire İlaçlama

Pire, insanların ve hayvanların kanını emerek yaşayan asalak küçük canlılardır. Sıçrayarak hareket ederler ve minik canlılar oldukları için de yakalanmaları zordur. Pire ile mücadele etmenin tek yolu ilaçlamadır.

Pirelerin ısırdıkları bölgeler kaşınır, kızarır ve alerjik reaksiyonlar oluşur. Kaşıntıya neden olan pireler sürekli konak değiştirerek beslendikleri için birçok mikrop ve bakteriyi de konakçılarına taşırlar. İnsan sağlığını tehdit eden bu durumdan kurtulmak için ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Fare İlaçlama

Ev ya da iş yerlerinde fareler kendileri için uygun yaşam alanı bulduklarında hızla çoğalarak yayılılar. Fareler zararlı canlılardır. Hem maddi kayıplara neden olurlar hem de insan sağlığını tehdit ederler.

Fareler kemirgen canlılardır. Bulundukları ortamda yer alan eşyaları kemirerek eşyalara zarar verirler. Ayrıca lağım suları, kanalizasyonlar gibi pis yerlerde gezindikleri için buralardan yaşam alanlarına bakteri ve mikrop taşırlar. Veba, humma gibi hastalıklara neden olurlar. Fare ilaçlama ile yaşam alanlarını temiz yaşanabilir hale getirmek mümkündür.

Hamamböceği İlaçlama

Hamam böceği yaşam alanlarında çok fazla görülen haşere türlerinin başında gelmektedir. Hamam böceği Antalya gibi nemli ve sıcak yerlerde çok sık görülür. Hızlı olarak ürerler ve hemen alana yayılırlar. Bu böceklerden kurtulmak için Antalya Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçerek kurtulmak mümkündür.

Hamam böcekleri evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, yeme-içme alanlarında çok sık görülen böcek türüdür. Her türlü pis, çöp, çürüyen gıdalar ile beslenirler. Suyun olduğu yerde uzun süre yemeden yaşayabilirler. Mutfaklarda, kanalizasyonlarda, banyolarda barınırlar.

Mücadelesi zor olan haşere için profesyonel ilaçlama firmasından yardım almak gerekmektedir. Kokulu, kokusuz, jel ile ilaçlama yöntemleri hamam böceği ile mücadele metotlarıdır.

Sinek İlaçlama

Sinekler özellikle yaz aylarında insanları çok fazla rahatsız eden uçabilen canlılardır. Nemli, loş, çöp, yiyeceklerin olduğu alanlarda daha çok görülürler. Pis yerlerde gezindikleri için buradaki birçok mikropları yaşam alanlarına dolayısı ile insanlara taşırlar.

Sineklerden kurtulmak için yapılan ilaçlamanın belli aralıklar ile düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Antalya gibi sıcak ve nemli bir şehirde sinekler ile mücadele çok önemlidir. Birçok hastalığa sebep olan sineklerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama hizmeti almaktır